Trågsoffa 1900-tal

Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal
Trågsoffa 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÅGSOFFA, 1900-tal, skuren dekor, senare omklädd samt bemålad, längd ca 200, sitthöjd 45 cm

Slitage, märken förekommer

921422

2021-05-27