Resegarderob

Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RESEGARDEROB, omkring 1900-talets första hälft, märkt A &S unbreakable trunks New York NY, 4 lådor, klädhängare, detaljer i mässing, nyckel saknas, ca 101x53x55 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage,löst handtag, Patina, klistermärken.

921440

2021-05-30