Strykjärn 1800-tal

Strykjärn 1800-tal
Strykjärn 1800-tal
Strykjärn 1800-tal
Strykjärn 1800-tal
Strykjärn 1800-tal
Strykjärn 1800-tal
Strykjärn 1800-tal
Strykjärn 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STRYKJÄRN, 1800-tal, mässing, trähandtag, höjd 12 cm.

Åldersslitage.

921442

2021-05-31