Byrå Svensk Möbelindustri

Byrå Svensk Möbelindustri
Byrå Svensk Möbelindustri
Byrå Svensk Möbelindustri
Byrå Svensk Möbelindustri
Byrå Svensk Möbelindustri
Byrå Svensk Möbelindustri
Byrå Svensk Möbelindustri
Byrå Svensk Möbelindustri
Byrå Svensk Möbelindustri
Byrå Svensk Möbelindustri

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, möjligtvis Axel Larsson för Svensk Möbelindustri, björkfanér, 3-lådig, handtag av mässing, höjd 65, 105x42 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage,

921445

2021-05-29