Edition Eté Omega Genève Armbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

OMEGA, Genève, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, senare stållänk ej original, ref nr. 166041, verk nr. 26450283, kaliber 565, diam ca 35 mm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage. Visare svårställda. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

921446

2021-05-30