Edition Eté Omega Genève Armbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
OMEGA, Genève, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, senare stållänk ej original, ref nr. 166041, verk nr. 26450283, kaliber 565, diam ca 35 mm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage. Visare svårställda. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
921446
2021-05-30