Albert Engström

Albert Engström
Albert Engström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940): rytande lejon, etsning, signerad i trycket samt med blyerts, ca 19x15 cm

Ej examinerad ur ram, passepartout med fuskfläckar

921453

2021-05-29