Fiskspade Danmark

Fiskspade Danmark
Fiskspade Danmark
Fiskspade Danmark
Fiskspade Danmark
Fiskspade Danmark
Fiskspade Danmark

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

FISKSPADE, silver, danska stämplar HL Schmidt, jaktdekor, 30 cm, vikt 109 g

Ålders- och bruksslitage

921459

2021-05-31