Bart Schilder soffa Mooi
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BART SCHILDER, "Bart Sofa", soffa, 3-sits, 2000-tal, för Mooi, trästomme med skum och dracon, lösa rygg och sittplymåer med avtagbar klädsel, sitthöjd ca 42, rygghöjd 60, längd ca 235, djup 100 cm
Bruksslitage
921462
2021-05-29