Kerstin Hedeby-Pawlo

Kerstin Hedeby-Pawlo
Kerstin Hedeby-Pawlo
Kerstin Hedeby-Pawlo
Kerstin Hedeby-Pawlo

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN HEDEBY-PAWLO (f. 1926), kostymskiss från akt III av Glada Änkan 1967 med Berit Carlberg som Hanna Glawari, signerad, bildmått ca 58x42 cm

Proveniens: skådespelerskan Berit Carlberg (1942-2021)

Ej examinerad ur ram

921467

2021-05-29