Jonas Bohlin etagebord

Jonas Bohlin etagebord
Jonas Bohlin etagebord
Jonas Bohlin etagebord
Jonas Bohlin etagebord
Jonas Bohlin etagebord
Jonas Bohlin etagebord
Jonas Bohlin etagebord
Jonas Bohlin etagebord
Jonas Bohlin etagebord
Jonas Bohlin etagebord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JONAS BOHLIN, Planet", bord, 1998, tre ovala bordsskivor i vitlaserad ask på stomme i mattsvart stål, undertill signerad, höjd ca 71 cm

Smärre ytslitage, stötmärken och repor

921473

2021-05-29