Soffa 1900-talets andra hälft

Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädsel i William Morris mönster "Golden Lily", lösa plymåer, längd ca 210, sitthöjd 38 cm

Delvis blekt, slitage

921476

2021-05-28