Figuriner brons
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 6 st, varav tre i brons, tidigt 1900-tal, i form av tax, bulldog, björn, gris i mässing med invändigt måttband, liten mus märkt Carl Bischoff, Bergen, öppningsbart huvud, jakthund, höjd 2-4 cm
Smärre slitage
921485
2021-05-29