Figuriner brons

Figuriner brons
Figuriner brons
Figuriner brons
Figuriner brons
Figuriner brons
Figuriner brons
Figuriner brons
Figuriner brons
Figuriner brons
Figuriner brons

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 6 st, varav tre i brons, tidigt 1900-tal, i form av tax, bulldog, björn, gris i mässing med invändigt måttband, liten mus märkt Carl Bischoff, Bergen, öppningsbart huvud, jakthund, höjd 2-4 cm

Smärre slitage

921485

2021-05-29