Karta Theatrum Europaem

Karta Theatrum Europaem
Karta Theatrum Europaem
Karta Theatrum Europaem
Karta Theatrum Europaem

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTA, "Theatrum Europaem", militärisk uppställning 16/1700-tal, etsning, ca 37x30 cm

921492

2021-05-29