Taklampor 2 st

Taklampor 2 st
Taklampor 2 st
Taklampor 2 st
Taklampor 2 st
Taklampor 2 st
Taklampor 2 st
Taklampor 2 st
Taklampor 2 st
Taklampor 2 st
Taklampor 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, diameter ca 50 resp 40 cm

Slitage, smuts, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

921519

2021-05-27