Ellis Wallin oljemålning
Valmis
2021-05-28
921524
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): Utsikt från Söder, signerad och daterad Ellis Wallin 1927, olja på duk, ca 54x65 cm