Chatt

Chatt
Chatt
Chatt
Chatt

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHHATWAL & JONSSON, "Sita" matta, handknuten, beige och benvit 80% ull 20% bomull, ca 320 x 230
Skador: Smärre bruksspår

Smärre bruksslitage

921527

2021-05-27