Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PER SÖDERBERG, "Funk", mediamöbel, David Design, formgivningsår 2000, vitlackerad, två dörrar samt låda, höjd ca ca 46, 236x45 cm
Bruksslitage, ytskador, färgbortfall
921543
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här