Mediamöbel Söderberg

Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg
Mediamöbel Söderberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER SÖDERBERG, "Funk", mediamöbel, David Design, formgivningsår 2000, vitlackerad, två dörrar samt låda, höjd ca ca 46, 236x45 cm

Bruksslitage, ytskador, färgbortfall

921543

2021-05-29