Helga Henschen

Helga Henschen
Helga Henschen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGA HENSCHEN (1917-2002): Komposition med ansikten och fågel, signerad Helga Henschen, 76/120, färglitografi, synligt bildmått ca 43x55 cm

921546

2021-05-27