Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
EVA BENGTSSON, tillbringare, 1900-talets andra hälft, stengods, polykrom glasyr med blomdekor, signerad undertill, höjd ca 24,5 cm
Zustandsbeschreibung
921556
2021-05-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner