Hans Ekvall oljemålning

Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HANS EKVALL (1919-2005), Landskap med fäbod, signerad samt daterad 1948, olja på pannå, ca 49x60 cm

Kuntoraportti

921565

Päivämäärä:

2021-05-29