Hans Ekvall oljemålning
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HANS EKVALL (1919-2005), Landskap med fäbod, signerad samt daterad 1948, olja på pannå, ca 49x60 cm
Kuntoraportti
921565
Päivämäärä:
2021-05-29