Albin Amelin litografi

Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Komposition med liggande kvinna, signerad samt daterad 1951, litografi, ca 54x64 cm

Sitter löst i ramen

921569

2021-05-29