Vera Nilsson litografi

Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VERA NILSSON (1888-1979): Komposition, signerad samt numrerad 193/360, ca 55x42 cm

Kuntoraportti

921570

Päivämäärä:

2021-05-29