Vera Nilsson litografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VERA NILSSON (1888-1979): Komposition, signerad samt numrerad 193/360, ca 55x42 cm
Kuntoraportti
921570
Päivämäärä:
2021-05-29