Sidobord Kina
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, Kina, 1900-talets första hälft, skuren och genombruten dekor, bronserad, senare toppskiva, höjd ca 73 samt 80,5x40 cm
Ingår i temaauktionen Orientalika
Bruks och åldersrelaterat slitage, smärre nagg
921571
2021-05-29