Processionskors

Processionskors
Processionskors
Processionskors
Processionskors
Processionskors
Processionskors
Processionskors
Processionskors

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

PROCESSIONSKORS, 1800/1900-tal, försilvrad metall samt stång i trä, längd ca 195 cm

Ej komplett, buckor, lagning slitage

921573

2021-05-29