Fåtölj
2021-05-29
921597
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1940/50-tal, björk, mossgrön textilklädsel, sitthöjd ca 42 cm
bruksslitage kring textilklädsel