Klubbat för:
2 600 SEK
3 500 SEK
INSTRUMENT för optiker, tidigt 1900-tal, ca 70 linser samt tillbehör, delvis i mässing, i schatull av mahogny, mått på schatull ca 45x30 cm
Bruksslitage, ej fullt genomgånget
921600
2021-05-29