Intrument för optiker med linser och tillbehör

Klubbat för:

2 600 SEK

3 500 SEK

INSTRUMENT för optiker, tidigt 1900-tal, ca 70 linser samt tillbehör, delvis i mässing, i schatull av mahogny, mått på schatull ca 45x30 cm

Bruksslitage, ej fullt genomgånget

921600

2021-05-29