Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSMÖBEL, 5 dlr., förgylld och bronserad, omkring år 1900, Ny-Louis Seize, bestående av soffa och 4 fåtöljer, baljformade, skuren dekor, soffans längd ca 128, sitthöjd 39 cm
Ytskador, färgbortfall, fläckar
921602
2021-05-28