Salongsmöbel Ny-Louis Seize

Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 5 dlr., förgylld och bronserad, omkring år 1900, Ny-Louis Seize, bestående av soffa och 4 fåtöljer, baljformade, skuren dekor, soffans längd ca 128, sitthöjd 39 cm

Ytskador, färgbortfall, fläckar

921602

2021-05-28