Skrivbord armystil

Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil
Skrivbord armystil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, England, 1900 andra hälft, 9 lådor, mahognyfanér, beslag i mässing, skiva med svartmålat skinn, höjd ca 75, 153x77 cm

Stötmärken, repor, slitage, ett handtag saknas

921608

2021-05-29