Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, England, 1900 andra hälft, 9 lådor, mahognyfanér, beslag i mässing, skiva med svartmålat skinn, höjd ca 75, 153x77 cm
Stötmärken, repor, slitage, ett handtag saknas
921608
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här