Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITT LOUISE SUNDELL (1928-2011), bordsur, Gustavsberg, rödglaserad keramik, ej signerad,
höjd ca 19 cm

Smärre slitage, funktioen garanteras ej

921609

2021-05-27