Bepi Longo oljemålning

Bepi Longo oljemålning
Bepi Longo oljemålning
Bepi Longo oljemålning
Bepi Longo oljemålning
Bepi Longo oljemålning
Bepi Longo oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BEPI LONGO (1920-1961) Motiv från Venedig, signerad samt daterad 55, olja på duk, ca 39,5x29,5 cm

Smärre färgbortfall

921611

2021-05-29