Spegel 1900-tal förgylld

Spegel 1900-tal förgylld
Spegel 1900-tal förgylld
Spegel 1900-tal förgylld
Spegel 1900-tal förgylld
Spegel 1900-tal förgylld
Spegel 1900-tal förgylld
Spegel 1900-tal förgylld
Spegel 1900-tal förgylld
Spegel 1900-tal förgylld
Spegel 1900-tal förgylld

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1900-tal, förgyld, ca 164x81 cm

Slitage, del av krön saknas

921612

2021-05-29