Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
VOLTAIRE, Lettres ecrites de londres sur les Anglois..., Amsterdam 1734, samtida helfranskt band, upphöjd bindning med guldsnitt
Nagg, fläckar veck, slitage, ställvis mer
921617
2021-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här