Bok Voltaire

Bok Voltaire
Bok Voltaire
Bok Voltaire
Bok Voltaire

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

VOLTAIRE, Lettres ecrites de londres sur les Anglois..., Amsterdam 1734, samtida helfranskt band, upphöjd bindning med guldsnitt

Nagg, fläckar veck, slitage, ställvis mer

921617

2021-05-27