Skrivbord från 1960-talet i teak

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1960-tal, teakfanér, lådhurts vid sarg, skjutbar bordsskiva med fällklaff, höjd ca 74, 120x66 cm fällskivan ca 66x40 cm

Smärre bruksspår

921626

2021-05-31