Barskåp 1950/60-tal

Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

BARSKÅP, 1950/60-tal, fanérat i teak, lackad yta, nyckelbussning i mässing, höjd ca 120, 79x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytslitage, märken

921633

2021-05-27