Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
BARSKÅP, 1950/60-tal, fanérat i teak, lackad yta, nyckelbussning i mässing, höjd ca 120, 79x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytslitage, märken
921633
2021-05-27