Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, skål, försilvrad mässing, 1900-talets början, i form av salladsblad, kulfötter, stämpålad WMF, höjd ca 6, längd ca 13 cm
Zustandsbeschreibung
Ställvis ytslitage
921634
2021-05-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner