Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GIANNI VERSACE, solglasögon, 1990-tal, svart båge och skalm, skalm med klassisk Versace dekor med Medusa maskaron, modell MOD.407/G COL.852, mjukt etui medföljer
Etui med bruksslitage.
921640
2021-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här