Edition Vogue Gianni Versace Solglasögon

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIANNI VERSACE, solglasögon, 1990-tal, svart båge och skalm, skalm med klassisk Versace dekor med Medusa maskaron, modell MOD.407/G COL.852, mjukt etui medföljer

Etui med bruksslitage.

921640

2021-05-27