Madeleine Pyk litografi
2021-05-29
921647
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): figurkomposition med segelbåt, signerad samt numrerad 3/190, färglitografi, bildmått ca 46x39 cm
Ej examinerad ur ram