Sven Jansson

Sven Jansson
Sven Jansson
Sven Jansson
Sven Jansson
Sven Jansson
Sven Jansson

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

SVEN JANSSON (1900-tal): Uppsala, signerad och daterad Sven Jansson 1946, olja på pannå, ca 47x61 cm

921653

2021-05-27