Marin oljemålning 1800-tal
2021-05-27
921678
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, båtar på vindpinat hav, 1800-talets senare del, otydligt signerad, olja på duk, ca 15,5 x 31,5 cm
Krackelyr