Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD på hjultrissor, 1800-talets första hälft, fanerat i mahogny, höjd 72, diameter 77 cm
Fanerskador
921680
2021-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här