Skrivbord nyrenässans
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-tal, fanér i valnöt, 10 lådor, skurna detaljer, beslag av mässing, kopplade ben, höjd ca 130, 110x50 cm
Kuntoraportti
Slitage, märken. Nycklar medföljer
921684
Päivämäärä:
2021-05-27