Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-tal, fanér i valnöt, 10 lådor, skurna detaljer, beslag av mässing, kopplade ben, höjd ca 130, 110x50 cm

Kuntoraportti

Slitage, märken. Nycklar medföljer

921684

Päivämäärä:

2021-05-27