Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VITRINSKÅP, fanerat i mahogny, empire, 1800-tal, rak form, dörrar med glas, bakomvarande hyllinredning, höjd ca 192, 134x49 cm,

921685

2021-05-27