Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, porslin, Kina, 1900-talet slut, balusterformad, med hänklar, dekor av "100 lekande pojkar", botten med sigillmärke, höjd ca 42 cm
Smäre slitage
921689
2021-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här