Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELMUT MANTEL (1925-1979): Landskap, signerad H Mantel, olja på duk, ca 60x116 cm

921692

2021-05-27