Kai Morten-Glud

Kai Morten-Glud
Kai Morten-Glud
Kai Morten-Glud
Kai Morten-Glud
Kai Morten-Glud
Kai Morten-Glud

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KAI MORTEN-GLUD (1912-1992): Restauranginteriör, signerad K. Mortén, olja på pannå, ca 27x35 cm

Kuntoraportti

921693

Päivämäärä:

2021-05-28