Kai Morten-Glud
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KAI MORTEN-GLUD (1912-1992): Restauranginteriör, signerad K. Mortén, olja på pannå, ca 27x35 cm
Kuntoraportti
921693
Päivämäärä:
2021-05-28